فراخوان ارسال خلاصه مقالات به دهمین همایش بین المللی انجمن سم شناسی آسیا (ASIATOX)

تاریخ نگارش : سه شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۷

به نام خدا

 

فراخوان ارسال خلاصه مقالات به دهمین همایش بین المللی انجمن سم شناسی آسیا (ASIATOX)

20- 17 جولای 2023 (مطابق با 29-26 تیرماه 1403)، تایپه، تایوان

 

بر اساس دعوت نامه ارسالی از سوی دبیر محترم کمیته اجرایی دهمین همایش بین المللی انجمن سم شناسی آسیا (ASIATOX) به دبیرخانه انجمن سم شناسی و مسمومیت های ایران، زمان ارسال خلاصه مقالات به این همایش بین المللی از تاریخ 16 ژانویه 2023 (مطابق با 26 دی ماه 1401) تا 31 مارس 2023 (مطابق با 11 فروردین ماه 1402) اعلام شده است.

قابل ذکر است انجمن سم شناسی و مسمومیت های ایران یکی از انجمن های عضو انجمن سم شناسی آسیا(ASIATOX)  می باشد. ASIATOX یکی از انجمن های بین المللی سم شناسی در جهان است که از سال 1994 در قاره آسیا تشکیل شده است. انجمن های سم شناسی هشت کشور آسیایی ایران، چین، ژاپن، مالزی، سنگاپور، تایوان، تایلند و کره جنوبی با3000 سم شناس از مراکز دانشگاهی، دولتی و صنعتی از اعضای این انجمن می باشند. همایش های بین المللی ASIATOX نیز با همکاری یکی از انجمن های عضو برگزار می گردد. تاکنون 9 همایش بین المللی توسط این انجمن برگزار شده است و دهمین همایش بین المللی ASIATOX با همکاری انجمن سم شناسی تایوان Toxicology Society of Taiwan)) در مرکز همایش های بین المللی تایپه، کشور تایوان برگزار خواهد شد.

اعضای محترم انجمن و سایر  متخصصان و همکاران علاقمند به شرکت و ارسال خلاصه مقاله به این همایش برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موضوعات همایش، نحوه ثبت نام و ارسال خلاصه مقالات و تاریخ های مهم همایش به وبگاه رسمی این همایش به نشانی:  www.asiatox2023.com مراجعه فرمایند.

بازدید : ۲۳۲ نفر

طراحی سایت و برنامه نویسی توسط : مهندسین ستایش